RANKING
Wybierz rok:

Zaliczenie cyklu Top Cross - udział przynajmniej w 8 biegach podczas zawodów lub zaliczone indywidualnie.

Do ogólnej klasyfikacji zalicza się punkty zdobyte podczas zawodów biorąc pod uwagę 10 najlepszych wyników zawodnika ze wszystkich biegów.

Bieg główny – dystans 6666 m
Imię i nazwisko
Edycja 8
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Robert Kmieciak1461441461441461541441521176
Marek Murawski1301311321281311401301391061
Marek Karaś1311271251261301351281271029
Jarosław Nowak121117116113121120118122948
Karolina Warlikowska122116117116123121115114944
Leszek Barwiński11310510610611110199104845
Jarosław Jabłoński139139138133*143*142834
Daria Ciska-Rasmus11110497101109102102103829
Jolanta Gołaszewska1099896981019898105803
Rajmund Czechowski1039694961009795100781
Zbigniew Ciski119108100105117112116*777
Tadeusz Spychalski10192899195949197750
Michał Malinowski128114123121124132**742
Rafał Lewandowski*126114123126122*131742
Mariusz Rok10487918897938795742
Jan Gruszecki9786868796918994726
Marek Łasak11293102102*104103107723
Alina Podbielska**118115118124121123719
Patryk Piechota*103989910310097101701
 
Arkadiusz Rumiński1521501521501501421481044
Piotr Kasprzyk1501461501431481391441020
Damian Kaczmarek1441441421381501431501011
Sławomir Foremski1481231301461521481541001
Maciej Tomaszewski157157157160154160945
Sylwia Rok-Szpala134130131129134136138932
Jerzy Nowakowski133129133132137127132923
Anna Arseniuk143140143139139144848
Krzysztof Góralski136128134130138128794
Krzysztof Maciaszek132125135139131130792
Dariusz Bajeński123115112113110108106787
Iwona Balewska114110109112111111115782
Jarosław Mazerski126121126124128126751
Krzysztof Gregrowski140135*148140143706
Maciej Perzewski120119114119117117706
Krzysztof Pilarski143142136136137694
Jarosław Kruczkowski116119120119107110691
Wojciech Tomaszewski140137136132137682
Remigiusz Rasmus118110110115118100*671
Jakub Fiszer109111122107106112667
Adam Milo10710099116112116650
Dariusz Majchrzak*107107104106105109638
Jacek Podlaszewski*124113117123123*600
Marcin Rygielski115112116114119576
Mariusz Szarwiński135146138146565
Rafał Sobaszkiewicz117112111113109562
Jacek Szulc*142139137136554
Marek Zieliński138134135131538
Ireneusz Taraszka108105105104108530
Edyta Dziarkowska110101103100104518
Nika Tarnowska129129133125516
Marek Zakrzewski1059995107107513
Marlena Lewandowska125122127131505
Miłosz Tomaszewski160160160480
Wojtek Chyłek9098969398475
Mateusz Goleniewski154157160471
Bartek Mechliński157154157468
Robert Piwoński10089909096465
Rafał Komór113117110121461
Grzegorz Guliński152154152458
Dorota Kryszak10697103108414
Piotr Chyła130126125381
Jan Majewski102929592381
Jacek Szwed127124124375
Sławomir Wąż122124125371
Dawid Winiecki125120120365
Iwona Kawa-Zakrzewska99888889364
Jarosław Predenkiewicz125102121348
Marcin Prykanowski109114120343
Artur Żeliszczak154157311
Andrzej Bratek10610497307
Przemysław Ciski102101102305
Marek Barczewski152150302
Rafał Szturo148148296
Henryk Szczodruch959499288
Michał Szymański142142284
Krzysztof Lipiński142140282
Janusz Lenc949093277
Rafał Strzelecki137140277
Piotr Nadolny138133271
Sebastian Chojnacki134135269
Marek Czuk135132267
Adam Binaszewski132134266
Łukasz Szparło129134263
Joanna Bartkowska133129262
Ewa Szmechtig-Gauden126122248
Tomasz Frączek127111238
Jakub Rzeszowski127106233
Agnieszka Sójka119113232
Paweł Szwec108108216
Antoni Awiżeń9592187
Sławomir Mórawski8594179
Sławomir Murawski9088178
Władysław Angiel9187178
Dawid Hartleb160160
Andrzej Jaranowski160160
Krzysztof Bartkiewicz*157157
Piotr Bętkowski154154
Robert Wojnar152152
Szymon Gryckiewicz148148
Arkadiusz Sikut146146
Witold Orcholski144144
Radosław Łuczak143143
Mariusz Śliwiński140140
Rafał Szutro138138
Piotr Tomasik137137
Sylwester Rasmus137137
Marcin Kwiatkowski136136
Joanna Oberlan-Maroń136136
Marcin Gapiński135135
Przemysław Lada134134
Sławomir Bartkowski133133
Rafał Olszewski133*133
Dmitro Kononenko129129
Marcin Buczkowski129129
Magdalena Grabarska128128
Magdalena Sikorska128128
Maciej Malinowski127127
Daniel Gutkowski124124
Arkadiusz Kalinowski122122
Jacek Książkiewicz120120
Jarosław Dredenkiewicz120120
Michał Walczewski119119
Anastazja Wąż118118
Ewa Podbielska*118118
Maciej Markiewicz118118
Paweł Szulc115115
Krzysztof Konopacki115115
Paweł Zacniewski114114
Monika Domalewska113113
Paulina Wrona111111
Ania Kaczorowska110110
Daniela Wiśniewska109109
Piotr Spychalski*108108
Włodzimierz Wiśniewski105105
Sławomir Walterski103103
Sylwia Kalinowska101101
Aneta Spich9999
Michał Wszelaczyński9999
Katarzyna Bachanek9898
Ewa Olszewska96*96
Tadeusz Bytyń9494
Anna Zduniak9393
Krzysztof Buława9292
Andrzej Szwec8686
Leszek Szwec8585
Tymoteusz Wiśniewski8484
Dziewczęta do lat 6 – dystans 175 m
Imię i nazwisko
Edycja 8
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Marta Kowalska181816161684
Natalia Kmieciak12121211161881
Patrycja Blachowska*1818181872
Maja Kowalska161611141471
Maria Kowalska141414121266
Julia Olszewska1818
Chłopcy do lat 6 – dystans 175 m
Imię i nazwisko
Edycja 8
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Franek Lewandowski161616181818*18120
Jerzy Foremski18181816*70
Dziewczęta 7-10 lat – dystans 1415 m
Imię i nazwisko
Edycja 8
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Agnieszka Lada1818*18181818108
Julia Kmieciak1411141116161496
Joanna Jabłońska1112161216*1683
Hanna Malinowska1614181664
Izabela Jabłońska9912914**53
Karolina Szpala1010141246
Wiktoria Blachowska*1110121245
Gabriela Malinowska12161442
Urszula Prykanowska1818
Chłopcy 7-10 lat – dystans 1415 m
Imię i nazwisko
Edycja 8
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Maciej Kowalski16161616161816114
Leon Fiszer181818181818108
Tymoteusz Wiśniewski1414
Piotr Kubiak-Wesołowski1414
Dziewczęta 11-12 lat – dystans 2700 m
Imię i nazwisko
Edycja 8
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Weronika Lada1818**1818*72
Chłopcy 11-12 lat – dystans 2700 m
Imię i nazwisko
Edycja 8
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Borys Fiszer18181818161618122
Eryk Fiszer16161616181818118
Michał Kowalski14141414141416100
Bogusław Malinowski121224
Adrian Szpala1616
Dziewczęta 13-15 lat – dystans 2700 m
Imię i nazwisko
Edycja 8
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Alicja Kaczmarek1818


* Bieg indywidualny