RANKING
Wybierz rok:

Zaliczenie cyklu Top Cross - udział przynajmniej w 8 biegach podczas zawodów lub zaliczone indywidualnie.

Do ogólnej klasyfikacji zalicza się punkty zdobyte podczas zawodów biorąc pod uwagę 8 najlepszych wyników zawodnika ze wszystkich biegów.

Bieg główny – dystans 6666 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
K/M
1Anna Arseniuk1381431431351461441369851
2Rafał Strzelecki1441461421341421431299801
3Robert Kmieciak1391421441101441541399722
4Krzysztof Maciaszek1371351381291431421389623
5Miłosz Tomaszewski1571601601601601609574
6Damian Olkowski1521571571541601579375
7Bartek Mechliński1501571541521571529226
8Arkadiusz Rumiński1441481381521501488807
9Krzysztof Góralski1241231271091371361228788
10Jacek Szwed1221261261051331311108539
11Marcin Rygielski12011912510113413311784910
12Piotr Chyła1161181229812713010881911
13Artur Janicki12311611310412812710681712
14Krzysztof Zawadzki13213213412213812878613
15Artur Szekliński1051061089012311810275214
16Marek Łasak1041051028712412110374615
17Sławomir Bartkowski14815015214814674416
18Maria Lange102102104851221191017352
19Tadeusz Spychalski10198103811211179871917
20Krzysztof Lipiński14014614314814071718
21Mariusz Szarwiński14013714814614271319
22Damian Kaczmarek14014814015013371120
23Małgorzata Petrykowska989910078117111946973
24Jan Gruszecki979799771161109268821
25Jarosław Jabłoński13513712813912065922
26Szymon Lopata12812114013912765523
27Dariusz Bajeński11912812113512963224
28Nika Tarnowska1291291201341136254
29Robert Piwoński99*101801201149761125
30Alina Podbielska118**1061301321146005
31Sebastian Płocharski14615215014259026
32Krzysztof Gregrowski139139*15214457427
33Marlena Przekwas117113114991165596
34Jacek Podlaszewski1071141129612555428
35Dariusz Majchrzak1101119312610554529
36Wojciech Tomaszewski13413713313754130
37Sylwester Hendrzak13613613213053431
38Abdalla Hussein13912413512652432
39Remigiusz Rasmus13313413512152333
40Sebastian Chojnacki13113113311951434
41Maria Majewska*100*83119115965137
42Przemysław Lada12811113713150735
43Leszek Dąbrowski13012913211350436
44Zbigniew Adamczyk100791181129550436
45Jerzy Nowakowski13011813611850238
46Tomasz Słuniecki12513011811448739
47Karolina Lubiszewska1271241151194858
48Edyta Jeżewska1261271231004769
49Zbigniew Ciski11512012410946840
50Rafał Sobaszkiewicz11512010211545241
51Anna Hussein11186126124*44710
52Zenon Konieczny13613114341042
53Dariusz Janiszewski12111913237243
54Paweł Muzalewski13111712337144
55Sławomir Jacek12112511736345
56Jarosław Nowak11211711134046
57Jarosław Mazerski11610811233647
58Katarzyna Janeczko11311211033511
59Jarosław Kruczkowski10810910732448
60Patryk Wieczyński15415030449
61Sylwia Dąbrowska1031058429212
62Sławomir Foremski14314628950
63Przemysław Wojciechowski14213828051
64Krzysztof Śliwa13313827152
65Marek Zieliński12713225953
66Paweł Bukowski12912325254
67Jolanta Gołaszewska10812523313
68Daria Ciska-Rasmus11110922014
69Monika Wakarecy12010022014
70Mikołaj Karulski11410421855
71Anna Kriger-Przybylska10910721616
72Ryszard Dembkowski1159721256
73Jan Majewski96*11320957
74Aneta Wieszczek10610320917
75Przemysław Ciski1069219858
76Janusz Lenc829918159
77Kamil Szymaniak16016060
78Krzysztof Bartkiewicz15715761
79Bartosz Łuczak15415462
80Piotr Krawczuk15415462
81Paweł Skowroński15415462
82Piotr Kasprzyk15015065
83Marek Klimek14414466
84Jacek Szulc14014067
85Krzysztof Pilarski13613668
86Mirosław Drapiewski13513569
87Michał Józefowicz13413470
88Paulina Surmacewicz13113118
89Kamil Mełnicki13013071
90Maciej Perzewski12812872
91Michał Malinowski12612673
92Dariusz Olewiński12512574
93Marek Czuk12512574
94Bartosz Anyszewski12412476
95Marek Imiela12312377
96Dawid Lubiszewski12212278
97Patryk Piechota12212278
98Anna Zduniak11611619
99Leszek Barwiński11611680
100Joanna Malinowska11211220
101Bartosz Kazancow11011081
102Ewa Podbielska10710721
103Marcin Prykanowski10710782
104Ewa Olszewska10410422
105Sławomir Wąż10310383
106Grzegorz Chudzik10110184
107Artur Białożyński959585
108Krzysztof Kwasigroch949486
109Władysław Angiel939387
110Zbigniew Cierżnicki919188
111Anna Siudzińska898923
112Anna Kaczorowska888824
Dziewczęta do lat 6 – dystans 175 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Gabriela Bukowska18181818721
2Maja Przekwas14161618642
3Lena Bajeńska12141618603
4Natalia Jaremczuk18184
5Lilianna Lopata16165
Chłopcy do lat 6 – dystans 175 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Tymoteusz Bartoszak1818181818901
2Stefan Bajeński16161616642
Dziewczęta 7-10 lat – dystans 1415 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Wiktoria Bartoszak181818181818181261
2Maja Kowalska161616161616962
3Maria Kowalska141212121412763
4Marta Kowalska1114141414674
5Zofia Bukowska12161112515
6Samira Hussein14111111476
7Julia Olszewska10107
Chłopcy 7-10 lat – dystans 1415 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Jerzy Foremski181818541
2Leon Śliwa181818541
3Aleksander Jaremczuk16163
Dziewczęta 11-12 lat – dystans 2700 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Patrycja Blachowska1816*16121618961
2Hanna Malinowska18181818722
3Józefina Dawidowicz181616503
4Olga Wesołowska16164
5Helena Bukowska14145
Dziewczęta 13-15 lat – dystans 2700 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Wiktoria Blachowska181818121416181141
2Maria Galimska14121416562
3Julia Kmieciak1818363
4Gabriela Malinowska*1616324
5Bogumiła Galimska1814324
Chłopcy 13-15 lat – dystans 2700 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Mateusz Wiącek181818181616161201
2Maciej Kowalski1616161614782
3Michał Kowalski181818543
4Bogusław Malinowski14144
5Igor Maciaszek14144


* Bieg indywidualny