Zaliczenie cyklu Top Cross - udział przynajmniej w 8 biegach podczas zawodów lub zaliczone indywidualnie.
Do ogólnej klasyfikacji zalicza się punkty zdobyte podczas zawodów biorąc pod uwagę 8 najlepszych wyników zawodnika ze wszystkich biegów.
Dziewczęta do lat 6 – dystans 175 m | ||||||
Lp. | Imię i nazwisko | Wynik | Msc | |||
1 | Lena Bajeńska | 16 | 18 | 34 | 1 | |
2 | Gabriela Bukowska | 18 | 18 | 2 | ||
3 | Natalia Jaremczuk | 18 | 18 | 2 |
Chłopcy do lat 6 – dystans 175 m | ||||||
Lp. | Imię i nazwisko | Wynik | Msc | |||
1 | Tymoteusz Bartoszak | 18 | 18 | 36 | 1 | |
2 | Stefan Bajeński | 16 | 16 | 32 | 2 |
Dziewczęta 7-10 lat – dystans 1415 m | ||||||
Lp. | Imię i nazwisko | Wynik | Msc | |||
1 | Wiktoria Bartoszak | 18 | 18 | 18 | 54 | 1 |
2 | Maja Kowalska | 16 | 16 | 16 | 48 | 2 |
3 | Maria Kowalska | 12 | 14 | 12 | 38 | 3 |
4 | Marta Kowalska | 14 | 14 | 28 | 4 | |
5 | Samira Hussein | 11 | 11 | 22 | 5 | |
6 | Zofia Bukowska | 12 | 12 | 6 | ||
7 | Julia Olszewska | 10 | 10 | 7 |
Chłopcy 7-10 lat – dystans 1415 m | ||||||
Lp. | Imię i nazwisko | Wynik | Msc | |||
1 | Jerzy Foremski | 18 | 18 | 1 | ||
2 | Leon Śliwa | 18 | 18 | 1 | ||
3 | Aleksander Jaremczuk | 16 | 16 | 3 |
Dziewczęta 11-12 lat – dystans 2700 m | ||||||
Lp. | Imię i nazwisko | Wynik | Msc | |||
1 | Patrycja Blachowska | 12 | 16 | 18 | 46 | 1 |
2 | Hanna Malinowska | 18 | 18 | 36 | 2 | |
3 | Józefina Dawidowicz | 16 | 16 | 3 | ||
4 | Helena Bukowska | 14 | 14 | 4 |
Dziewczęta 13-15 lat – dystans 2700 m | ||||||
Lp. | Imię i nazwisko | Wynik | Msc | |||
1 | Wiktoria Blachowska | 14 | 16 | 18 | 48 | 1 |
2 | Maria Galimska | 12 | 14 | 16 | 42 | 2 |
3 | Bogumiła Galimska | 18 | 14 | 32 | 3 | |
4 | Julia Kmieciak | 18 | 18 | 4 | ||
5 | Gabriela Malinowska | 16 | 16 | 5 |
Chłopcy 13-15 lat – dystans 2700 m | ||||||
Lp. | Imię i nazwisko | Wynik | Msc | |||
1 | Michał Kowalski | 18 | 18 | 18 | 54 | 1 |
2 | Mateusz Wiącek | 16 | 16 | 16 | 48 | 2 |
3 | Igor Maciaszek | 14 | 14 | 3 | ||
4 | Maciej Kowalski | 14 | 14 | 3 |
* Bieg indywidualny