RANKING
Wybierz rok:

Bieg główny – dystans 6666 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 1
Wynik
Msc
K/M
1Miłosz Tomaszewski1601601
2Piotr Krawczuk1571572
3Patryk Wieczyński1541543
4Mirosław Drapiewski1521524
5Robert Kmieciak1501505
6Arkadiusz Rumiński1481486
7Anna Arseniuk1461461
8Krzysztof Pilarski1441447
9Krzysztof Klecha1431438
10Patryk Hołtyn1421429
11Marek Zieliński14014010
12Krzysztof Maciaszek13913911
13Wiktoria Kiprijanovski1381382
14Remigiusz Depta13713712
15Dariusz Samerek13613613
16Remigiusz Rasmus13513514
17Jarosław Jabłoński13413415
18Michał Kowalski13313316
19Sławomir Foremski13213217
20Michał Malinowski13113118
21Artur Białożyński13013019
22Marek Czuk12912920
23Przemysław Lada12812821
24Sławomir Bartkowski12712722
25Jerzy Nowakowski12612623
26Sebastian Chojnacki12512524
27Joanna Zopoth-Lipiejko1241243
28Leszek Barwiński12312325
29Wojciech Kalinowski12212226
30Tomasz Słuniecki12112127
31Sybilla Walczyk1201204
32Elżbieta Stawarska1191195
33Leszek Dąbrowski11811828
34Krzysztof Zawadzki11711729
35Paweł Osiński11611630
36Piotr Chyła11511531
37Jarosław Mazerski11411432
38Magdalena Kowalska1131136
39Rafał Sobaszkiewicz11211233
40Marek Karaś11111134
41Edyta Dziarkowska1101107
42Alina Podbielska1091098
43Rafał Olszewski10810835
44Marcin Rygielski10710736
45Dariusz Majchrzak10610637
46Jacek Podlaszewski10510538
47Ryszard Dembkowski10410439
48Marcin Pietrzak10310340
49Zbigniew Ciski10210241
50Dariusz Janiszewski10110142
51Iwona Balewska1001009
52Jarosław Nowak999943
53Jarosław Żyłkowski989844
54Daria Ciska-Rasmus979710
55Przemysław Ciski969645
56Ewa Podbielska959511
57Ewa Olszewska949412
58Marek Łasak939346
59Jarosław Kruczkowski929247
60Dariusz Bajeński919148
61Artur Szekliński909049
62Rufin Żyłkowski898950
63Maria Lange888813
64Jan Majewski878751
65Magdalena Wojtanis868614
66Janusz Lenc858552
67Paweł Szwec848453
68Tadeusz Spychalski838354
69Mariusz Rok828255
70Grzegorz Rabęda818156
71Maria Majewska808015
72Władysław Angiel797957
73Małgorzata Petrykowska787816
74Jan Gruszecki777758
75Marlena Przekwas*016
Dziewczęta do lat 6 – dystans 175 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 1
Wynik
Msc
1Natalia Jaremczuk18181
2Lena Bajeńska16162
Chłopcy do lat 6 – dystans 175 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 1
Wynik
Msc
1Fabian Rybicki18181
2Tymoteusz Bartoszak16162
3Stefan Bajeński14143
Dziewczęta 7-10 lat – dystans 1415 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 1
Wynik
Msc
1Józefina Dawidowicz18181
2Wiktoria Bartoszak16162
3Marta Kowalska14143
4Maja Kowalska12124
5Maria Kowalska11115
6Izabela Jabłońska10106
7Patrycja Blachowska997
Chłopcy 7-10 lat – dystans 1415 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 1
Wynik
Msc
1Leon Fiszer18181
2Jerzy Foremski16162
3Aleksander Jaremczuk14143
Dziewczęta 11-12 lat – dystans 2700 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 1
Wynik
Msc
1Hanna Malinowska18181
2Gabriela Malinowska16162
3Julia Kmieciak14143
4Wiktoria Blachowska12124
5Maria Galimska11115
Chłopcy 11-12 lat – dystans 2700 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 1
Wynik
Msc
1Borys Fiszer18181
2Szymon Pietrzak16162
Dziewczęta 13-15 lat – dystans 2700 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 1
Wynik
Msc
1Joanna Jabłońska18181
2Bogumiła Galimska16162
Chłopcy 13-15 lat – dystans 2700 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 1
Wynik
Msc
1Eryk Fiszer18181


* Bieg indywidualny