WYNIKI
Wybierz rok:   Wybierz zawody:

Edycja 1 (285 bieg)

Bieg główny – dystans 6666 m
MscImię i nazwiskoNrKlubCzasTempoPunkty
1Miłosz Tomaszewski56KM UMK Toruń22:553:26160
2Piotr Krawczuk6Toruń25:493:52157
3Patryk Wieczyński8Toruń26:233:58154
4Mirosław Drapiewski10Biegoholicy27:044:04152
5Robert Kmieciak5TS Opatrunki Toruń27:214:06150
6Arkadiusz Rumiński83Toruń27:594:12148
7Anna Arseniuk12TS Opatrunki Toruń28:034:13146
8Krzysztof Pilarski31kujawsko-pomorskie28:044:13144
9Krzysztof Klecha29Chełmża28:104:14143
10Patryk Hołtyn53TKKF Kolejarz Bydgoszcz28:224:16142
11Marek Zieliński47Runcross Rozgarty28:304:17140
12Krzysztof Maciaszek46Runcross Rozgarty28:504:20139
13Wiktoria Kiprijanovski44Toruń28:574:20138
14Remigiusz Depta2Toruń29:254:25137
15Dariusz Samerek79Toruń29:274:25136
16Remigiusz Rasmus22Top Cross29:284:25135
17Jarosław Jabłoński45GKS Fabianki29:334:26134
18Michał Kowalski16SP nr 11 Toruń29:444:28133
19Sławomir Foremski28Toruń29:464:28132
20Michał Malinowski69Runcross Rozgarty29:504:29131
21Artur Białożyński73Toruń29:534:29130
22Marek Czuk43Toruń29:574:29129
23Przemysław Lada48Toruń30:364:35128
24Sławomir Bartkowski89Brzozówka31:134:41127
25Jerzy Nowakowski67Toruń31:264:43126
26Sebastian Chojnacki82KM UMK Toruń31:344:44125
27Joanna Zopoth-Lipiejko34Toruń31:454:46124
28Leszek Barwiński84Runcross Rozgarty32:034:49123
29Wojciech Kalinowski88Toruń32:054:49122
30Tomasz Słuniecki54Parkrun Toruń32:114:50121
31Sybilla Walczyk40Toruń32:234:52120
32Elżbieta Stawarska78Marmel32:334:53119
33Leszek Dąbrowski32Start Team Wąbrzeźno32:404:54118
34Krzysztof Zawadzki35Parkrun Toruń33:174:59117
35Paweł Osiński9Toruń33:255:01116
36Piotr Chyła75Toruń33:505:05115
37Jarosław Mazerski74Toruń33:555:05114
38Magdalena Kowalska69Toruń34:225:10113
39Rafał Sobaszkiewicz42Runcross Rozgarty34:495:13112
40Marek Karaś4Podgórz Toruń34:565:14111
41Edyta Dziarkowska37Runcross Rozgarty35:185:18110
42Alina Podbielska62KM UMK Toruń35:235:19109
43Rafał Olszewski60Gniewkowo35:275:19108
44Marcin Rygielski888Top Cross35:585:24107
45Dariusz Majchrzak41KM UMK Toruń36:135:26106
46Jacek Podlaszewski72SPC36:265:28105
47Ryszard Dembkowski734OLD SNAKE36:365:29104
48Marcin Pietrzak18Toruń36:415:30103
49Zbigniew Ciski23SM Kopernik37:285:37102
50Dariusz Janiszewski55Toruń37:315:38101
51Iwona Balewska71SPC38:095:43100
52Jarosław Nowak64SPC38:105:4499
53Jarosław Żyłkowski25Toruń38:335:4798
54Daria Ciska-Rasmus20Toruń39:385:5797
55Przemysław Ciski19Toruń39:405:5796
56Ewa Podbielska87TS Opatrunki Toruń39:586:0095
57Ewa Olszewska58Gniewkowo41:456:1694
58Marek Łasak39Pędzewo41:556:1793
59Jarosław Kruczkowski11Polkrys Team42:156:2092
60Dariusz Bajeński17Parkrun Toruń43:416:3391
61Artur Szekliński66Toruń43:446:3490
62Rufin Żyłkowski24Toruń44:306:4189
63Maria Lange51Tow. Miast Partnerskich Toruń49:507:2988
64Jan Majewski52Tow. Miast Partnerskich Toruń49:507:2987
65Magdalena Wojtanis14Nordic walking51:007:3986
66Janusz Lenc13TKKF Kolejarz Bydgoszcz51:337:4485
67Paweł Szwec7Top Cross51:337:4484
68Tadeusz Spychalski5Top Cross51:337:4483
69Mariusz Rok3Parkrun Toruń - Nordic walking54:458:1382
70Grzegorz Rabęda30Zamek Bierzgłowski58:308:4781
71Maria Majewska201V LO58:368:4780
72Władysław Angiel1TKKF Kolejarz Bydgoszcz01:00:039:0179
73Małgorzata Petrykowska49Top Cross01:02:459:2578
74Jan Gruszecki200SM Kopernik01:15:2411:1977
*Marlena Przekwas-Parkrun Toruń**0
Dziewczęta do lat 6 – dystans 175 m
MscImię i nazwiskoNrKlubCzasPunkty
1Natalia Jaremczuk119Toruń01:3918
2Lena Bajeńska86Toruń06:4016
Chłopcy do lat 6 – dystans 175 m
MscImię i nazwiskoNrKlubCzasPunkty
1Fabian Rybicki96Parkrun Toruń01:1118
2Tymoteusz Bartoszak111Toruń01:1916
3Stefan Bajeński84Toruń06:2914
Dziewczęta 7-10 lat – dystans 1415 m
MscImię i nazwiskoNrKlubCzasPunkty
1Józefina Dawidowicz113SP nr 5 Toruń06:5018
2Wiktoria Bartoszak110Toruń07:1816
3Marta Kowalska66Toruń08:0114
4Maja Kowalska80Toruń08:2112
5Maria Kowalska69Toruń09:0111
6Izabela Jabłońska114Ciechocinek09:4510
7Patrycja Blachowska101Toruń12:469
Chłopcy 7-10 lat – dystans 1415 m
MscImię i nazwiskoNrKlubCzasPunkty
1Leon Fiszer109Runcross Rozgarty06:1518
2Jerzy Foremski97Toruń07:4516
3Aleksander Jaremczuk118Toruń08:0614
Dziewczęta 11-12 lat – dystans 2700 m
MscImię i nazwiskoNrKlubCzasPunkty
1Hanna Malinowska117Runcross Rozgarty14:4418
2Gabriela Malinowska116Runcross Rozgarty17:1316
3Julia Kmieciak106MKL Toruń18:4914
4Wiktoria Blachowska104Toruń27:3012
5Maria Galimska105Toruń27:3111
Chłopcy 11-12 lat – dystans 2700 m
MscImię i nazwiskoNrKlubCzasPunkty
1Borys Fiszer108Runcross Rozgarty12:5518
2Szymon Pietrzak93SP nr 18 Toruń26:0016
Dziewczęta 13-15 lat – dystans 2700 m
MscImię i nazwiskoNrKlubCzasPunkty
1Joanna Jabłońska115Ciechocinek26:0418
2Bogumiła Galimska103Toruń26:0416
Chłopcy 13-15 lat – dystans 2700 m
MscImię i nazwiskoNrKlubCzasPunkty
1Eryk Fiszer107Runcross Rozgarty14:5418


* Bieg indywidualny